PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207603}
7,5 4 064
oceny
7,5 10 1 4064
Miłość żyje wiecznie
powrót do forum filmu Miłość żyje wiecznie

Cudowny film... zgadzam się z poniższymi wypowiedziami.

Polecam :)

ocenił(a) film na 9
fanka_bolly

mnie udało się obejżeć ten film dopiero dziś i musze powiedzieć że już dawno niewidziałam tak dobrego filmu. ostatnio filmy bolly wydawane w gazetach niebyły najleprze ale ten film to rekompensuje. polecam serdecznie tym którzy jeszcze go nie widzieli. ja połowe filmu przeryczałam

ocenił(a) film na 10
renatadymek

Nie Ty jedna się popłakałaś. Ja też zużyłam paczkę chusteczek higienicznych. Film cudowny mimo smutnego zabarwienia. Ta wierność kochanków aż za grób jest wzruszająca. Pod tym względem bardziej mi się podobał niż "Kal Ho Naa Ho". Jeśli chodzi o filmy w gazetach, to kupuję wszystkie. Jednak też jestem niektórymi więcej niż rozczarowana. Recenzje nie oddają klimatu filmu. Np. „Khajuraho” – „Świątynia miłości”. Miałam nadzieję, że jeżeli mnie treść nie porwie, to zobaczę piękne zabytki i widoki. Nie było nawet tego. Treść mierna, a gra aktorów poniżej krytyki. Może jestem za surowa, ale mocno mnie ten film rozczarował. Za to dziwi mnie, że jeszcze nie wszystkie filmy z SRK się ukazały. Zamiast marnować płyty na przeciętny bollywood, zadbaliby o ten, który na pewno wszystkim miłośnikom tej kinematografii przypadnie do gustu. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Marguerite

im chodzi o to kochana,żeby zarobić jak najwięcej kasy,dlatego dają takie miernoty.
PS1.dobrze,że nie kupiłam Khajuraho(widziałam zwiastun,który mnie ostrzegł przed zakupem)
PS2.wywaliłem do kosza film ,,miłości nie oszukasz" teraz wiem,że będę czytała opinie innych i oglądała na Youtubie przed zakupem

użytkownik usunięty
wazka16

Mi jest szkoda wyrzucić miłości nie oszukasz z jednej strony... i tak dycha w plecy i tak:/ Ale do kolekcji się przyda:]

ocenił(a) film na 9
fanka_bolly

Świetny podpisuję się pod tym :) oj końcówka filmu wywarła na mnie wrażenie i potok łez...

ocenił(a) film na 8
fanka_bolly

o kapitanie, mój kapitanie... ;) tak, tak. death poet society.. podoba mi się wersja bolly. Mocniej umiejscowione w tradycji, i Szaraczek łamistrajkiem. Ok <okok> ;) polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones