PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1262}

Stowarzyszenie Umarłych Poetów

Dead Poets Society
7,8 314 707
ocen
7,8 10 1 314707
7,4 38
ocen krytyków
Stowarzyszenie Umarłych Poetów
powrót do forum filmu Stowarzyszenie Umarłych Poetów

Niesamowity!

ocenił(a) film na 10

Uwielbiam Stowarzyszenie Umarłych Poetów, zarówno film, jak i książkę! Polecam wszystkim. Można zastanowić się na
wieloma rzeczami, naszymi dążeniami, oczekiwaniami innych i przede wszystkim nad naszym szczęściem i tym, czego
każdy z nas pragnie. Piękna książka, piękny film, mnóstwo pięknych słów, zdań, cytatów oraz wzruszeń. Niewiele jest
takich dzieł, które pobudzają do myślenia i przede wszystkim do działania. Carpe diem!

alex089

To byłą moja lektura szkolna :)
Nie wszystkie lektury szkolne się pamięta ale mam takie które zapamiętałam...
''Stowarzyszenie Umarłych Poetów'' , ''Chłopcy z Placu Broni'' i ''Kamienie na Szaniec'' - to książki które zrobiły na mnie dobre wrażenie :)

Natalia960

My nie mieliśmy tego jako lektury :( ale za to można sobie przerobić samemu i wyrobić własne zdanie, u nas jest tak, że nauczycielka dyktuje nam do zeszytów z głowy nie dając nam zbytniego pola do popisu. Chciałabym móc powiedzieć do kogoś: Mój Kapitanie!

ocenił(a) film na 9
alex089

Jeżeli wie ktoś czy można obejrzeć ten film na jakiejś stronie bez logowania w internecie, to proszę o odpowiedz.Mam ten film na płycie,ale zupełnie nie działa,a bardzo chciałabym go obejrzeć:)

ocenił(a) film na 10
Ala53

Ala53 spróbuj wpisać w google tytuł filmu i playtube. Jak wejdziesz na tą stronę to wybierz drugi z trzech playerów i powinno Ci się włączyć :) Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones