PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1262}

Stowarzyszenie Umarłych Poetów

Dead Poets Society
7,8 314 834
oceny
7,8 10 1 314834
7,4 38
ocen krytyków
Stowarzyszenie Umarłych Poetów
powrót do forum filmu Stowarzyszenie Umarłych Poetów

czyście poszaleli?

ocenił(a) film na 3

co wy ludzie widzicie w tym filmie? cały jego aryzm no NUDA NUDA NUDA I BUJDY WYSSANE Z PALCA! A problematyka jest na poziomie typowego ograniczonego reżysera amerykańskiego, który myśli że wystarczy na koniec kogoś uśmiercić żeby nadać filmowi sens i dramaturgię. Litości! ten film jest UNWATCHABLE!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
anetka

Mam inne zdanie anetko
Dołączam do grona wielbicieli tego filmu i nie mogę zgodzić się z opinią "anetki". To nie są zupełnie "bujdy" wyssane z palca. Film w pewnym sensie opiera się na zdarzeniach autentycznych. Czy ten obraz to tylko NUDA, NUDA ? Kwestia gustu ja nudzę się na tzw. filmach akcji (gdzie trup ściele się gęsto) lub SF. A filmy "nudne" jak "Stowarzyszenie umarłych poetów" pozostają w pamięci. Może anetko nie spotkałaś na swojej drodze takiego belfra.... to wtedy faktycznie :( życie może być nudne.

anetka

nie sadze
Skoro mysliz ze to byla nuda to co wedlug ciebie co jest super(masz oczywiscie prawo do swego zdania).Film naprawde jest dobry . A pozatym co 2 film to w pewwien sposob bajka

anetka

chyba przegięłaś
Hej, rozumiem, że co jednemu miód - innemu trucizna, ale, na Boga, Ty chyba w ogóle nie wiesz o czym piszesz. Oglądałaś ten film, czy tylko zerkałaś na niego z doskoku? A jeśli nie zuważyłaś w nim prawdy i piękna, jeśli niczego Cię on nie nauczył - to naprawdę mi Cię żal. W gruncie rzeczy wcale bym się Ciebie nie czepiała, gdybyś nie dodała, że to wytwór ograniczonego, amerykańskiego kina. Tomd rider - to przykład amerykańskiej papki, albo Mumia. Smutno, że ludzie w dzisiejszych czasach znają cenę wszystkiego, nie znając wartości niczego.

Ardelin

to ostatnie zdanie
ardelin... to ostatnie zdanie sobie zapisałem... zgadzam się w 100%!

anetka

jak Ty nic nie rozumiesz...
to prawda, ze film moze i jest troche przeslodzony, ale ma w sobie to cos, czego innym filmom brakuje. Moze nie podoba Ci sie, poniewaz nie wyobrazasz sobie zycia w swiecie, w ktorym wszystko jest podporzadkowane marzeniom rodzicom, dyscyplinie w szkole i dlatego ten film Ci sie nie podoba, ale tu nie chodzi o szkole z internatem dla chlopcow, ale o kazdy aspekt zycia! Prosze Cie obejrzyj ten film raz jeszcze, przemyslo i napisz mi maila to podyskutujemy! Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones