Uday Chopra

7,4
259 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Uday Chopra

Bo wiem, że ma brata Adityię Choprę. Ale czy Priyanka nie jest jego siostrą? Bo są podobni, szczególnie na twarzy. Usta mają podobne i uśmiech. Spojrzenie mają też podobne. Tak mi się zdaje.

EM_DE_KE_AS

tez mi sie wydaje ze to rodzenstwo zwlasza po filmie Pyaar Impossible , gdyż na koniec nie bylo klasycznego pocalunku ;p

NatsuD

Aha:) Dzięki za odpowiedź. Tego filmu nie widziałam.

EM_DE_KE_AS

No cóż wydaje mi się że nie są ;p Na stronie Yasha Chopry pisze, że ma 2 synów Aditye i Udaya, myślę, że byłoby napisane gdyby tak sławna w tym momencie aktorka była jego córką ;p

S_jak_Ser

No tak. Raczej zostałoby to uzupełnione;)

użytkownik usunięty
EM_DE_KE_AS

To nie jest rodzeństwo. bo mają takie samo nazwisko to odrazu tak myslicie? to tak jakby Kareena i Ranbir bo tez maja takie samo nazwisko. naszczęscie to nie rodzenstwo i dziwie sie że nikt tu nie wiedzial.

"To nie jest rodzeństwo. bo mają takie samo nazwisko to odrazu tak myslicie?"
W pierwszym poście napisałam dlaczego tak myślę. Oprócz nazwiska. Dziwię się, że nie doczytałaś dokładnie... Zresztą wolno mi było zapytać na forum. Od tego jest forum ponoć...

użytkownik usunięty
EM_DE_KE_AS

Wiem że jeszcze z powodu podobieństwa ale jak dla mnie oni nie są podobni i każdy powinien wiedzieć że oni nie są rodzeństwem.

Rozumiem:-) W pierwszej chwili (niemal rok temu) wydali mi się podobni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones